image

O nas

Bistro Posmakuj - nowy lokal w rodzinie Posmakuj

Nowe miejsce, ale ta sama jakość i smak

Nazwa "Posmakuj" zobowiązuje. Dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu i pasji nasza marka stała się lokalnym synonimem jakości, smaku, dbałości o produkt i szacunku do sztuki kulinarnej. Sympatia, jaką Nasi Goście obdarzyli restaurację Posmakuj Krosno, zainspirowała nas do stworzenia nowego miejsca na krośnieńskiej starówce. Witamy zatem w Bistro Posmakuj!

Gdzie znajduję się nasz nowy lokal? Tuż obok, w sąsiedztwie restauracji Posmakuj Krosno, lecz w odróżnieniu od niej, nie znajduje się w piwnicy, lecz na poziomie płyty rynku, z wejściem bezpośrednio z podcieni. Nasz adres to Rynek 26 - warto go zapamiętać i odwiedzić nas przy najbliższej wizycie na krośnieńskim rynku.

image

Czym słynie Bistro?

Wierzymy, że Bistro Posmakuj będzie przyjemnym odkryciem, dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, oraz zaufanym i niezawodnym kulinarnie miejscem dla tych, którzy już zdążyli być naszymi gośćmi. Serwowane przez nas potrawy tworzą niepowtarzalne menu, którego flagowym daniem są francuskie, bezglutenowe, wytrwane naleśniki galette na mące gryczanej razowej, które wypełniają zaskakujące nadzienia. To one są naszym wyróżnikiem i to chociażby dla ich spróbowania warto zawitać do Bistro po raz pierwszy!

Oprócz naleśników galette, serwujemy także ich wersję klasyczną ze słodkimi nadzieniami, a także tortille, sałatki, hummus, burgera, makarony, desery oraz egzotyczną zupę pho. Koniecznie sprawdź nasze pełne menu.

Zobacz menu
“People who love to eat are
always the best people”
Julia Child
amerykańska kucharka, autorka książek kucharskich

Sprawdź nasze dania

Zobacz menu